Z důvodu prevence šíření koronaviru v současné době nezasíláme na výdejní místa a pobočky pošt. Jako platební metodu lze nyní volit pouze bankovní převod nebo online platbu kartou.

Doprava a platba

Ceny dopravy a platba

Vzhledem k opatření Vlády ČR znamenají uzavření většiny obchodů a rozhodnutí České pošty o uzavření některých poboček v současné době zasíláme pouze přepravní společností GLS a Českou poštou Balíky Do ruky.

Od 18.3.2020 je možné volit jako platební metodu pouze bankovní převod, na doporučení dopravců jsme dočasně zrušili možnost platby na dobírku.

Hodnota zboží* 0-2199 Kč   od 2200 Kč 
Doprava a platba
při platbě převodem  na dobírku při platbě převodem na dobírku
Výdejní místa Uloženka, Balíkovna 60 Kč +25 Kč ZDARMA +25 Kč
Přepravní služba GLS
84 Kč +35 Kč ZDARMA +35 Kč
Pošta - Balík Na poštu 85 Kč +36 Kč ZDARMA +36 Kč
Pošta - Balík Do ruky 95 Kč +36 Kč ZDARMA +36 Kč

*Na zboží v celkové hodně od 2200Kč je poskytována doprava zdarma. U vybraných produktů je poskytována doprava zdarma bez ohledu na jejich hodnotu, u takového zboží je uvedeno "Doprava zdarma".

Výdejní místa Uloženka

Uloženka je síť výdejních míst, na kterých si můžete zásilku osobně převzít. Vaše zásilka bude na zvoleném výdejním místě připravena k vyzvednutí během 2-3 dní od odeslání zboží. O uložení zásilky budete informování pomocí SMS zprávy a e-mailu, od této chvíle bude zásilka připravena k osobnímu odběru po dobu následujících 5 pracovních dní. Pro identifikaci Vaší zásilky je nutné během osobního odběru uvést heslo, které také obdržíte e-mailem a SMS zprávou. Přebírající osoba nemusí být shodná s adresátem zásilky, balík může pomocí hesla vyzvednout i třetí osoba.

Cena za využití této služby:

  • hodnota zboží do 2199 Kč:      60 Kč při platbě převodem, 85 Kč při platbě na výdejním místě
  • hodnota zboží od 2200 Kč:       0 Kč  při platbě převodem, 25 Kč při platbě na výdejním místě

Přepravní společnost GLS

Zásilku doručuje GLS obvykle již následující pracovní den po odeslání. Komunikace s příjemcem zahrnuje SMS zprávu s kontaktem na řidiče a přibližným časem doručení. Služba zahrnuje dva pokusy o doručení zásilky (po neúspěšném pokusu o doručení lze zásilku přesměrovat na jinou adresu nebo do GLS ParcelShopu). Dobírkovou částku můžete zaplatit kartou prostřednictvím terminálu u řidiče.

Cena za doručení zásilky:

  • hodnota zboží do 2199 Kč:     84 Kč při platbě převodem, 119 Kč při platbě na dobírku
  • hodnota zboží od 2200 Kč:      0 Kč  při platbě převodem, 35 Kč při platbě na dobírku

Česká pošta: Balík Na poštu, Balík Do balíkovny

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – Balík Na poštu a Balík Do balíkovny jsou služby České pošty, která Vám přináší možnost zvolit si pobočku, na které bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí (obvykle již následující pracovní den po odeslání). Informaci o odeslání a uložení zásilky obdržíte prostřednictvím SMS zprávy a emailu. Zásilka bude připravena k vyzvednutí po dobu 7 kalendářních dní. Přebírající osoba nemusí být shodná s adresátem zásilky, balík může vyzvednout i třetí osoba pomocí hesla pro vyzvednutí zásilky (je součástí avíza o uložení).

Cena poštovného:

  • hodnota zboží do 2199 Kč: 85 Kč při platbě převodem, 121 Kč při platbě na dobírku
  • hodnota zboží od 2200 Kč:  0 Kč  při platbě převodem, 36 Kč při platbě na dobírku

Česká pošta: Balík Do ruky

Doručení balíku na Vámi zvolenou adresu, obvykle následující pracovní den po odeslání. Pokud Vás řidič nezastihne, je balík uložen na Vaší nejbližší poště. Na webu www.postaonline.cz/zmenadorucenionline si můžete v den odeslání zásilky jednorázově upravit čas nebo způsob doručení (informaci o odeslání zásilky obdržíte prostřednictvím SMS zprávy). Ve vybraných lokalitách nabízí Česká pošta volbu odpoledního doručování.

Cena poštovného:

  • hodnota zboží do 2199 Kč: 95 Kč při platbě převodem, 131 Kč při platbě na dobírku
  • hodnota zboží od 2200 Kč:  0 Kč  při platbě převodem, 36 Kč při platbě na dobírku