Doprava a platba

Ceny dopravy

Způsob dopravy
Hodnota objednávky 0-2199Kč Hodnota objednávky od 2200Kč
Přepravní služba GLS
85 Kč ZDARMA
Česká pošta Balíkovna 60 Kč ZDARMA
Česká pošta Balík Na poštu 89 Kč ZDARMA
Česká pošta Balík Do ruky 109 Kč ZDARMA

U vybraných produktů je poskytována doprava zdarma bez ohledu na jejich hodnotu, u takového zboží je uvedeno "Doprava zdarma".

Způsoby platby

Platba na dobírku (při převzetí) je zpoplatněna částkou 30 Kč.

Platba předem je možná běžným bankovním převodem nebo online prostřednictvím zabezpečené platební brány bezprostředně po dokončení objednávky a je bez poplatku.

Přepravní společnost GLS

Zásilku doručuje GLS obvykle již následující pracovní den po odeslání. Komunikace s příjemcem zahrnuje SMS zprávu s kontaktem na řidiče a přibližným časem doručení. Služba zahrnuje dva pokusy o doručení zásilky (po 1. neúspěšném pokusu o doručení lze zásilku přesměrovat na jinou adresu nebo do GLS ParcelShopu). Dobírkovou částku můžete zaplatit kartou prostřednictvím terminálu u řidiče.

Česká pošta: Balík Na poštu, Balíkovna

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – Balík Na poštu a Balíkovna jsou služby České pošty, které Vám přináší možnost zvolit si pobočku, na které bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí (obvykle již následující pracovní den po odeslání). Balíkovny se kromě vybraných poboček pošt nachází také v mnoha partnerských obchodech. Informaci o odeslání a uložení zásilky obdržíte prostřednictvím SMS zprávy a emailu. Zásilka bude připravena k vyzvednutí po dobu 7 kalendářních dní. Není třeba předkládat doklad totožnosti, proto může balík vyzvednout kdokoli, komu sdělíte kód pro vyzvednutí (je součástí avíza o uložení).

Česká pošta: Balík Do ruky

Doručení balíku na Vámi zvolenou adresu, obvykle následující pracovní den po odeslání. Pokud Vás řidič nezastihne, je balík uložen na Vaší nejbližší poště. Na webu www.postaonline.cz/zmenadorucenionline si můžete v den odeslání zásilky jednorázově upravit čas nebo způsob doručení (informaci o odeslání zásilky obdržíte prostřednictvím SMS zprávy). Ve vybraných lokalitách nabízí Česká pošta volbu odpoledního doručování.