Doprava a platba

Ceny dopravy a platba

Hodnota zboží* 0-2199 Kč   od 2200 Kč 
Doprava a platba
při platbě převodem  na dobírku při platbě převodem na dobírku
Výdejní místa Uloženka, Balíkovna 60 Kč +25 Kč ZDARMA +25 Kč
Přepravní služba Geis  84 Kč +25 Kč ZDARMA +25 Kč
Pošta - Balík Na poštu 85 Kč +36 Kč ZDARMA +36 Kč
Pošta - Balík Do ruky 95 Kč +36 Kč ZDARMA +36 Kč

*Na zboží v celkové hodně od 2200Kč je poskytována doprava zdarma. U vybraných produktů je poskytována doprava zdarma bez ohledu na jejich hodnotu, u takového zboží je uvedeno "Doprava zdarma".

Výdejní místa Uloženka

Uloženka je síť výdejních míst, na kterých si můžete zásilku osobně převzít. Vaše zásilka bude na zvoleném výdejním místě připravena k vyzvednutí během 2-3 dní od odeslání zboží. O uložení zásilky budete informování pomocí SMS zprávy a e-mailu, od této chvíle bude zásilka připravena k osobnímu odběru po dobu následujících 3 pracovních dní. Pro identifikaci Vaší zásilky je nutné během osobního odběru uvést heslo, které také obdržíte e-mailem a SMS zprávou. Přebírající osoba nemusí být shodná s adresátem zásilky, balík může pomocí hesla vyzvednout i třetí osoba.

Cena za využití této služby:

  • hodnota zboží do 2199 Kč:      60 Kč při platbě převodem, 85 Kč při platbě na výdejním místě
  • hodnota zboží od 2200 Kč:       0 Kč  při platbě převodem, 25 Kč při platbě na výdejním místě

Přepravní společnost Geis

Vaši zásilku Vám doručí společnost Geis Parcel CZ s.r.o., obvykle následující pracovní den po odeslání zásilky. Komunikace s příjemcem zahrnuje SMS avízo s číslem zásilky a telefonické avízo s informací o přibližném čase doručení. Dobírkovou částku můžete zaplatit kartou prostřednictvím terminálu u řidiče. Průběh přepravy Vašeho balíku můžete sledovat na webu www.baliky.cz (číslo zásilky obdržíte automaticky po jejím odeslání), kde si i můžete přesměrovat zásilku na jedno z výdejních míst Geis Point.

Cena za doručení zásilky:

  • hodnota zboží do 2199 Kč:     84 Kč při platbě převodem, 109 Kč při platbě na dobírku
  • hodnota zboží od 2200 Kč:      0 Kč  při platbě převodem, 25 Kč při platbě na dobírku

Česká pošta: Balík Na poštu, Balík Do balíkovny

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – Balík Na poštu a Balík Do balíkovny jsou služby České pošty, která Vám přináší možnost zvolit si pobočku, na které bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí (obvykle již následující pracovní den po odeslání). Informaci o odeslání a uložení zásilky obdržíte prostřednictvím SMS zprávy a emailu. Zásilka bude připravena k vyzvednutí po dobu 7 kalendářních dní. Přebírající osoba nemusí být shodná s adresátem zásilky, balík může vyzvednout i třetí osoba pomocí hesla pro vyzvednutí zásilky (je součástí avíza o uložení).

Cena poštovného:

  • hodnota zboží do 2199 Kč: 85 Kč při platbě převodem, 121 Kč při platbě na dobírku
  • hodnota zboží od 2200 Kč:  0 Kč  při platbě převodem, 36 Kč při platbě na dobírku

Česká pošta: Balík Do ruky

Doručení balíku na Vámi zvolenou adresu, obvykle následující pracovní den po odeslání. Pokud Vás řidič nezastihne, je balík uložen na Vaší nejbližší poště. Na webu www.postaonline.cz/zmenadorucenionline si můžete v den odeslání zásilky jednorázově upravit čas nebo způsob doručení (informaci o odeslání zásilky obdržíte prostřednictvím SMS zprávy). Ve vybraných lokalitách nabízí Česká pošta volbu odpoledního doručování.

Cena poštovného:

  • hodnota zboží do 2199 Kč: 95 Kč při platbě převodem, 131 Kč při platbě na dobírku
  • hodnota zboží od 2200 Kč:  0 Kč  při platbě převodem, 36 Kč při platbě na dobírku