Doprava a platba

Ceny dopravy a platba

Hodnota zboží* 0-2199 Kč   od 2200 Kč 
Doprava a platba
při platbě převodem  na dobírku při platbě převodem na dobírku
Výdejní místa: Uloženka, Balíkovna 60 Kč +25 Kč ZDARMA +25 Kč
Přepravní služba Geis  80 Kč +25 Kč ZDARMA +25 Kč
Pošta - Balík Na poštu 85 Kč +36 Kč ZDARMA +36 Kč
Pošta - Balík Do ruky 95 Kč +36 Kč ZDARMA +36 Kč

*Na zboží v celkové hodně od 2200Kč je poskytována doprava zdarma. U vybraných produktů je poskytována doprava zdarma bez ohledu na jejich hodnotu, u takového zboží je uvedeno "Doprava zdarma".

Výdejní místa: Uloženka, Česká pošta - Balíkovna

Uloženka a Česká pošta - Balíkovna jsou sítě výdejních míst, na kterých si můžete zásilku osobně převzít. Vaše zásilka bude na zvoleném výdejním místě připravena k vyzvednutí během 2-3 dní od odeslání zboží. O uložení zásilky budete informování pomocí SMS zprávy a e-mailu, od této chvíle bude zásilka připravena k osobnímu odběru po dobu následujících 7 dní. Pro identifikaci Vaší zásilky je nutné během osobního odběru uvést heslo, které také obdržíte e-mailem a SMS zprávou. Přebírající osoba nemusí být shodná s adresátem zásilky, balík může vyzvednout i třetí osoba.

Cena za využití této služby:

  • hodnota zboží do 2199 Kč:      60 Kč při platbě převodem, 85 Kč při platbě na výdejním místě
  • hodnota zboží od 2200 Kč:       0 Kč  při platbě převodem, 25 Kč při platbě na výdejním místě

Přepravní společnost Geis

Vaši zásilku Vám doručí společnost Geis Parcel CZ s.r.o., obvykle následující pracovní den po odeslání zásilky. Komunikace s příjemcem zahrnuje SMS avízo s číslem zásilky a telefonické avízo s informací o přibližném čase doručení. Dobírkovou částku můžete zaplatit kartou prostřednictvím terminálu u řidiče. Průběh přepravy Vašeho balíku můžete sledovat na webu www.baliky.cz (číslo zásilky obdržíte automaticky po jejím odeslání), kde si i můžete přesměrovat zásilku na jedno z výdejních míst Geis Point.

Cena za doručení zásilky:

  • hodnota zboží do 2199 Kč:     80 Kč při platbě převodem, 105 Kč při platbě na dobírku
  • hodnota zboží od 2200 Kč:      0 Kč  při platbě převodem, 25 Kč při platbě na dobírku

Česká pošta: Balík Na poštu

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – Balík Na poštu je služba České pošty, která Vám přináší možnost zvolit si pobočku, na které bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po odeslání. Informaci o odeslání a uložení zásilky obdržíte prostřednictvím SMS zprávy. Zásilka bude připravena k vyzvednutí po dobu 7 kalendářních dní.

Cena poštovného:

  • hodnota zboží do 2199 Kč: 85 Kč při platbě převodem, 121 Kč při platbě na dobírku
  • hodnota zboží od 2200 Kč:  0 Kč  při platbě převodem, 36 Kč při platbě na dobírku

Česká pošta: Balík Do ruky

Doručení balíku na Vámi zvolenou adresu, obvykle následující pracovní den po odeslání. Pokud Vás řidič nezastihne, je balík uložen na Vaší nejbližší poště. Na webu www.postaonline.cz/zmenadorucenionline si můžete v den odeslání zásilky jednorázově upravit čas nebo způsob doručení (informaci o odeslání zásilky obdržíte prostřednictvím SMS zprávy). Ve vybraných lokalitách nabízí Česká pošta volbu odpoledního doručování.

Cena poštovného:

  • hodnota zboží do 2199 Kč: 95 Kč při platbě převodem, 131 Kč při platbě na dobírku
  • hodnota zboží od 2200 Kč:  0 Kč  při platbě převodem, 36 Kč při platbě na dobírku