Kontakt

(+420) 604 821 974
(+420) 604 557 115

Doprava a platba

Ceny dopravy a platba

Hodnota zboží* 0-2199 Kč   od 2200 Kč 
Doprava a platba
 Cena dopravy při platbě převodem   na dobírku Cena dopravy při platbě převodem  na dobírku
Výdejní místa Uloženka a DPD 58 Kč +25 Kč ZDARMA +25 Kč
Přepravní služba Geis  80 Kč +25 Kč ZDARMA +25 Kč
Pošta - Balík Na poštu  85 Kč  +36 Kč  ZDARMA  +36 Kč
Pošta - Balík Do ruky  95 Kč  +36 Kč  ZDARMA  +36 Kč

*u vybraných produktů je poskytována doprava zdarma bez ohledu na jejich hodnotu, u takového zboží je uvedeno "Doprava zdarma"

Osobní odběr - výdejní místa Uloženka a DPD Pickup

Uloženka a DPD Pickup jsou sítě výdejních míst, na kterých si můžete zásilku osobně převzít. Vaše zásilka bude na zvoleném výdejním místě připravena k vyzvednutí během 1-2 dní od odeslání zboží. O uložení zásilky budete informování pomocí SMS zprávy a e-mailu, od této chvíle je zásilka připravena k osobnímu odběru po dobu následujících 7 dní. Pro identifikaci Vaší zásilky je nutné během osobního odběru uvést heslo, které také obdržíte e-mailem a SMS zprávou. Pokud balíček není doručován na výdejní místo Uloženky, ale na výdejní místo DPD Pickup, pak toto heslo neobdržíte. Místo toho je nutné, aby přebírající osoba předložila doklad totožnosti. Přebírající osoba nemusí být shodná s adresátem zásilky.

Cena za využití této služby:

  • hodnota zboží do 2199 Kč:      58 Kč při platbě převodem, 83 Kč při platbě na dobírku
  • hodnota zboží od 2200 Kč:       0 Kč  při platbě převodem, 25 Kč při platbě na dobírku 

Přepravní společnost Geis

Vaši zásilku Vám doručí společnost Geis Parcel CZ s.r.o., obvykle následující pracovní den po odeslání zásilky. Komunikace s příjemcem zahrnuje SMS avízo s číslem zásilky a telefonické avízo s informací o přibližném čase doručení. Dobírkovou částku můžete zaplatit kartou prostřednictvím terminálu u řidiče. Průběh přepravy Vašeho balíku můžete sledovat na webu www.baliky.cz (číslo zásilky obdržíte automaticky po jejím odeslání), kde si i můžete přesměrovat zásilku na jedno z výdejních míst Geis Point.

Cena za doručení zásilky:

  • hodnota zboží do 2199 Kč:     80 Kč při platbě převodem, 105 Kč při platbě na dobírku
  • hodnota zboží od 2200 Kč:      0 Kč  při platbě převodem, 25 Kč při platbě na dobírku

Česká pošta: Balík Na poštu

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – Balík Na poštu je služba České pošty, která Vám přináší možnost zvolit si pobočku, na které bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po odeslání. Informaci o odeslání a uložení zásilky obdržíte prostřednictvím SMS zprávy. Zásilka bude připravena k vyzvednutí po dobu 7 kalendářních dní.

Cena poštovného:

  • hodnota zboží do 2199 Kč: 85 Kč při platbě převodem, 121 Kč při platbě na dobírku
  • hodnota zboží od 2200 Kč:  0 Kč  při platbě převodem, 36 Kč při platbě na dobírku

Česká pošta: Balík Do ruky

Doručení balíku na Vámi zvolenou adresu, obvykle následující pracovní den po odeslání. Pokud Vás řidič nezastihne, je balík uložen na Vaší nejbližší poště. Na webu formulare.cpost.cz si můžete v den odeslání zásilky jednorázově upravit čas nebo způsob doručení (informaci o odeslání zásilky obdržíte prostřednictvím SMS zprávy). Ve vybraných lokalitách nabízí Česká pošta volbu odpoledního doručování.

Cena poštovného:

  • hodnota zboží do 2199 Kč: 95 Kč při platbě převodem, 131 Kč při platbě na dobírku
  • hodnota zboží od 2200 Kč:  0 Kč  při platbě převodem, 36 Kč při platbě na dobírku