Doprava a platba

Ceny dopravy

Způsob dopravy
Objednávky  do 1199Kč Objednávky od 1200Kč
GLS - výdejní místa 49 Kč zdarma
GLS - na adresu
89 Kč zdarma
Balíkovna - výdejní místa 60 Kč zdarma
Česká pošta Balík Na poštu 89 Kč zdarma
Česká pošta Balík Do ruky 109 Kč zdarma

U vybraných produktů je poskytována doprava zdarma bez ohledu na jejich hodnotu, u takového zboží je uvedeno "Doprava zdarma".

Způsoby platby

Platba na dobírku (při převzetí) je zpoplatněna částkou 35 Kč.

Platba předem je možná běžným bankovním převodem nebo online prostřednictvím zabezpečené platební brány bezprostředně po dokončení objednávky a je bez poplatku.

GLS - výdejní místa

Přeprava společností GLS do sítě výdejních míst GLS Parcel Shop, vlastních výdejních boxů GLS Parcel Box a partnerských AlzaBoxů (přímo na AlzaBoxech nelze platit dobírku, pouze přes platební bránu online). Není třeba předkládat doklad totožnosti, proto může balík vyzvednout kdokoli, komu sdělíte kód pro vyzvednutí (je součástí avíza o uložení).

GLS - doprava na adresu

Zásilku doručuje GLS obvykle již následující pracovní den po odeslání. Komunikace s příjemcem zahrnuje SMS zprávu s kontaktem na řidiče a přibližným časem doručení. Služba zahrnuje dva pokusy o doručení zásilky (po 1. neúspěšném pokusu o doručení lze zásilku přesměrovat na jinou adresu nebo do GLS Parcel Shopu). Dobírkovou částku můžete zaplatit kartou prostřednictvím terminálu u řidiče.

Česká pošta: Balík Na poštu, Balíkovna

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – Balík Na poštu a Balíkovna jsou služby České pošty, které Vám přináší možnost zvolit si pobočku, na které bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí (obvykle již následující pracovní den po odeslání). Balíkovny najdete kromě vybraných poboček pošt také v mnoha partnerských obchodech a výdejních boxech. Není třeba předkládat doklad totožnosti, proto může balík vyzvednout kdokoli, komu sdělíte kód pro vyzvednutí (je součástí avíza o uložení).

Česká pošta: Balík Do ruky

Doručení balíku na Vámi zvolenou adresu, obvykle následující pracovní den po odeslání. Pokud Vás řidič nezastihne, je balík uložen na Vaší nejbližší poště. Na webu www.postaonline.cz/zmenadorucenionline si můžete v den odeslání zásilky jednorázově upravit čas nebo způsob doručení (informaci o odeslání zásilky obdržíte prostřednictvím SMS zprávy).