BIOMINERAL

Společnost Biomineral s.r.o. vznikla z potřeby Lékárny Vicky Wall, Bratislava (www.vickywall.sk, www.vickywall.eu ) zabezpečit buněčné (tkáňové soli, Schüsslerovy ) soli pro své klienty. Lékárna tyto soli nejdříve dovážela ze zahraničí, z Anglie a Kapského města. Nechtěli se však smířit se standardem okolních zemí – laktózou jako nosičem.

Poptávka a nadšení je velmi rychle donutilo otevřít vlastní výrobu solí, které splňují jejich představy a požadavky, rozhodli se zůstat u neškodné vegan varianty základní složky (více o nosičích se dočtete tu: https://biomineral.cz/nosic-ucinnej-latky/).

V roce 2012 postavili a spustili v Košariskách vlastní výrobu tkáňových solí Biomineral D6. Výroba a praxe společnosti Biomineral je postavená nejen na současných vědeckých poznatcích o biologickém významu minerálních živin ale i na důkladném studiu všech dostupných původních zdrojů, a to nejen od zakladatelů biochemické léčby Dr. Schüsslera, ale i dobových zdrojů, z kterých vycházel. Cílem bylo přiblížit se co nejvíc původnímu záměru a původním postupům a dodnes se tím při výrobě tkáňových solí řídí. Například velká část práce je dělána ručně.

Později k výrobě tkáňových solí přidali i výrobu přírodní kosmetiky s tkáňovými solemi, ve které používají kvalitní oleje v BIO kvalitě a jako pomocné látky na mikrobiální stabilitu a úpravu vůně je používána směs kvalitních rostlinných silic. Kosmetické přípravky vyvíjeli několik roků a dnes tvoří oblíbený doplněk péče o zdraví používáním tkáňových solí přímo na kůži.
Biominerály, Schüsslerovy nebo také tkáňové soli. Všechny tyto názvy označují jedinečný soubor 12 základních minerálních solí (vápníku, železa, fluoru, mědi, chromu a dalších), které jsou ve své přirozené podobě součástí lidského těla. Ačkoliv tyto minerály běžně získáváme z potravy, při současném stylu života a výživové kvalitě jejich přirozených zdrojů se stále více setkáváme s jejich nedostatkem. Ten se v těle projevuje narušenou rovnováhou a může tak způsobit řadu zdravotních problémů.

Schüsslerovy soli umožňují přírodní formu doplnění těchto zásadních minerálů v čisté a bezpečné podobě rozpustných pastilek Biomineral D6®. Ty poskytují našim buňkám základní anorganické a dobře vstřebatelné živiny, čímž tělu pomáhají k obnovení rovnováhy a regeneraci. Při výrobě tkáňových solí a biominerálů se využívají moderní přírodní báze bez obsahu cukru, lepku, laktózy a bez živočišných derivátů.

Biominerály D6® lze užívat i dlouhodobě, mohou je užívat i děti a těhotné či kojící ženy. Můžete je bez problému kombinovat s homeopatiky či klasickými léky. Upozorňujeme, že preparáty Biomineral D6® není možné považovat za medikaci.

 

Žádné produkty od výrobce BIOMINERAL nebyly nalezeny....