ReVital24

ReVital24

Pečující produktové řady od německé značky kosmetiky ReVital24 jsou navržené důsledně přírodně a celostně. Podporují jasný a čistý stav pleti a zásobují pleť vyživujícími látkami – poklady přírody. Charakteristickým pro naše pěstící systémy je definované pH, neboť obsah zásad a kyselin hraje důležitou roli pro látkovou výměnu pokožky. Na základě aktuální pH hodnoty a obsažených účinných látek nabízí ReVital24 následující pečující řady:

Basenreich pH 7,3–8,5 Zásaditá řada (modrá)
V zásadité řadě je věnována hlavní pozornost podpoře vylučování škodlivých látek prostřednictvím pokožky, a to na základě zpracování zásaditých minerálních solí a osmi rozemletých drahých kamenů (achát, karneol, citrín, chrysopras, onyx, horský křišťál, safír a chalcedon) v kombinaci s amarantovým olejem, jehož potřeba vyvstává kvůli stále častějším alergiím pokožky. Tento olej je jedinečný z různých hledisek. Amarant obsahuje velmi vysoký podíl přírodního skvalenu.

Herb & Mineral 7,3 Rostlinná řada (červená)
Produktová řada „Herb & Mineral“ obsahuje léčivé byliny v čisté formě, kvalitní amarantový a olivový olej, vitamíny zapouzdřené v liposomech a aminokyseliny – pleť dostane to, co potřebuje, aby zazářila zdravím a krásou. K těmto obsahovým látkám se řadí ještě další složka, která tuto produktovou řadu charakterizuje. Je to stopový prvek křemík z křemičité hlinky – „minerál krásy“. Procesy stárnutí pokožky většinou provází dehydratace a degenerace. Křemík je důležitou stavební látkou pro vazivovou tkáň a zlepšuje jeho schopnost vázat vlhkost. Ve výsledku je pleť pevnější a pružnější. Křemík napomáhá pokožce k regeneraci a podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. To vede k větší pevnosti a elasticitě vazivové tkáně.

Erdreich pH5,9 Rašelinová řada (zelená)
Pomáhá při kožních problémech, aby se pokožka dostala opět do rovnováhy. Přírodní huminy z rašeliny zde mohou dokázat skutečné zázraky. Zde je hodnota pH lehce kyselá, což ale odpovídá přirozené hodnotě pH rašeliny, která se vyskytuje v přírodě. V kombinaci s kvalitním olejem z hroznových jader a medem se skvěle hodí jak pro zachování zdraví, tak pro regeneraci.

Již po tisíciletí se přírodní rašelina cení a využívá pro zachování a udržení krásy, pocitu pohody a zdraví. Účinky přírodní rašeliny jsou velmi rozmanité. Na jedné straně dodává pokožce cenné minerální látky a stopové prvky a na druhé straně podporuje odvádění škodlivých látek, rozjasňuje a čistí pokožku.

Rašelinové kúry resp. rašelinové produkty dokážou díky svým bioaktivním složkám proniknout hluboko do kůže, a tím působí dlouhodobě. Účinná péče se nezastaví na povrchu pokožky, nýbrž působí i v hlubších vrstvách kůže. Přírodní rašelina tyto požadavky splňuje, neboť dokáže proniknout do těchto vrstev pokožky, a tak může působit dlouhodobě.

Suchá zralá pleť profituje z dodaných účinných látek, je na pohled pevnější a působí mladistvě. Nečistou, mastnou pleť, jakož i citlivou pleť s rozšířenými cévkami nebo také hormonálně podmíněné poruchy pleti lze pomocí přírodních produktů z rašeliny pozitivně ovlivnit a dostat opět do rovnováhy. Antivirové působení, např. u herpesu nebo u pásového oparu je možné vysvětlit obsaženými huminovými látkami. Protizánětlivé účinky jsou rovněž výsledkem působení huminů. Díky těmto vlastnostem se rašelinové produkty také doporučují při lupénce a neurodermitidě.

Avšak není rašelina jako rašelina. Kvalita rozhoduje o účinnosti tohoto 1000 let starého přírodního produktu. Rovněž i výroba a zpracování vyžadují zkušenosti.

Antirevmatické účinky vyplývají z fyzikálních vlastností jako je schopnost uchovávat teplo a odvádět ho do hlubších vrstev pokožky. Teplo proniká do těchto vrstev a zvyšuje teplotu těla až o 1 stupeň. Na rozdíl od bahenních kúr nebo fango-zábalů, které jsou minerálního původu a působí anorganicky chemicky a fyzikálně, účinkuje rašelina organicky chemicky a fyzikálně.

Rašelinové výrobky jsou také zajímavé jako produkt pro péči o pleť díky preventivnímu působení huminů proti UV záření. V důsledku zvyšujícího se UV záření na zemi získávají takovéto metody netoxické ochrany před UV paprsky stále větší význam. Těmito faktory je možno předcházet předčasnému stárnutí.

V kombinaci s dalším elixírem krásy, medem, přispívá tato výrobková řada k tomu, že pokožka a vlasy získají přirozeným způsobem to, co potřebují, aby vypadaly pěstěně a zdravě.

Třetí důležitou aktivní složkou rašelinové řadě je hroznový olej. Ten obsahuje jako jediný olej prokyanidin. Je to jeden z nejsilnějších antioxidantů, a proto se stal známým jako lapač volných radikálů. Působí zhruba 20krát silněji než vitamin C a asi 50krát silněji než vitamin E. Obsažené antioxidanty chrání lipidy naší pokožky před rozpadem. Olej se velmi podobá kožnímu tuku, a proto je dobře snášen. Navíc je bohatý na nenasycené mastné kyseliny a zásobuje díky svému hlubokému proniknutí do pokožky i hlubší vrstvy kůže. Hroznový olej vyhlazuje, vypíná, oživuje a zároveň hydratuje pokožku.

505
8201505820

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem